" Pij, pij! Będziesz łatwiejsza! "

Szukaj:

 


Wino "Złote Jabłuszko"

Oceń wino:

Złote Jabłuszko
Etykieta Złote Jabłuszko

Dostępne

Etykieta zdobywcza, albo zakupiona na jednej z aukcji internetowych albo pochodząca z wymiany z innym kolekcjonerem etykiet po polskich winach owocowych.

Kolejny produkt z P.P.H. Oligocen (a chuj wie czemu się tak nazywają, może jabłka mają z oligocenu, albo w wyrobie używają wody oligoceńskiej ?). Teoretycznie moje pierwsze wino jabłkowe, ale sądząc po smaku to pijałem wiele razy wino takiego rodzaju. Smakuje naprawdę najpospoliciej jak tylko można. Nie wyczułem żadnego aromatu jabłek. Jest to po prostu najzwyklejsze wino owocowe (a właściwie fermentowany napój winopodobny, ciekawe czemu fermentowany? ... może robią go z kompostu ?).

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

Podziel się:

Dane wina:

Ranking wina:

1.1

Ocena: 2.1 / 10

Ilość ocen: 9

Opinie (0):

Brak komentarzy !

Dodaj opinię:

  • :mrgreen: :twisted: :evil: :cry:
  • :ups: :razz: :mad: :roll:
  • :wink: :neutral: :arrow: :idea:
  • :?: :!: :sad: :smile:
  • :grin: :o :lol: :cool:
  • :conf: :shock:
 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2023 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18