Wina owocowe w Winka.net

" Pij, pij! Nie będziesz mógł! "

Szukaj:

 

Tim - Wytwórnia win owocowych

Tim

Spółka Akcyjna

  • ul. Regera 111
  • 43-382 Bielsko Biała
  • Polska

Strona www

gł. 0

Dostępność win

gł. 0

Walory estetetyczne win (butelka, etykieta)

gł. 0

Ceny win

gł. 0

Rozpoznawalność marki

gł. 0

Wino to wielka pasja. To filozofia życia i sposób na życie. To coś, co sprawiło, że w 1990 roku, w trudnych dla rynku wina czasach, rozpoczęła działalność firma TiM, która za nadrzędny cel postawiła sobie popularyzację kultury jego picia w kraju, gdzie zamiast niego na stołach gościły inne trunki. Pełna zapału i nadziei na dobre wkroczyła w świat wina w Polsce, stając się już na początku bardzo dobrze przygotowanym partnerem dla osób ceniących wino. Rynek ewoluował, a wraz z nim firma, która przez wszystkie lata swej działalności podążając za obowiązującymi trendami, rozszerzała swój asortyment, dostosowując go do zmieniających się potrzeb i gustów polskiego konsumenta.

W 2008 roku TiM S.A. rozpoczęła wiek, jaki z dumą nazwać może pełnoletniością! Powróciły w pamięci nie tylko początki jej istnienia, ale i niedawne lata, które zapisały na kartach historii istotne wydarzenia. Takie, co napawają dumą i mobilizują do dalszej pracy, a wśród nich certyfikacja systemu jakości ISO 9001:2000 w 2003 roku zakończona wynikiem wzorowym nadanym przez BVQI w oparciu o akredytację brytyjską UKAS, przedłużona na kolejne lata w roku 2007; docenienie jakości pracy TiM S.A. przez kapitułę Pulsu Biznesu po raz pierwszy w roku 2003 i przyznając nieprzerwanie szlachetne wyróżnienie Gazel Biznesu aż do roku 2008; czy wreszcie wstąpienie spółki do grupy Ambra, a co za tym idzie rozpoczęcie działalności jako integralna część wiodącej w Europie niemieckiej grupy Schloss Wachenheim w 2005 roku. Dziś z całą świadomością można stwierdzić, że wszystko to ... z miłości do wina.

Konsekwencja, zapał, ciężka praca i wiara że ową miłością uda się zarazić polskiego konsumenta sprawiły, że spółka osiągnęła ugruntowaną pozycję lidera na rynku, co poświadczają m.in. kolejne analizy niezależnej firmy Nielsen wskazujące "medalowe" pozycje w rankingu sprzedaży ilościowej i wartościowej wśród dystrybutorów wina gronowego w Polsce.

Kolejne dowody na trafność podejmowanych wyborów dostarczają liczne nagrody i wyróżnienia dla "naszych" produktów zdobywane w kolejnych konkursach winiarskich. I tak w XVII ogólnopolskim konkursie Krajowej Rady Winiarstwa i Miodosytnictwa (Bielsko-Biała 2008), w którym honor bycia gospodarzem przypadł w udziale TiM S.A. spośród 17 zgłoszonych produktów z oferty spółki aż 11 zostało nagrodzonych - 8 medalem złotym i 4 wyróżnieniem. W poprzednim konkursie - Dobroń 2007 - 13 win z oferty nagrodzono medalami. Uhonorowane produkty zostały szczegółowo odznaczone na stronach katalogu.

Aktualna oferta TiM S.A. zawiera ponad 300 indeksów win pochodzących z własnego importu, z 20 krajów świata, w grupie których znajduje się wiele pozycji win uhonorowanych medalami na arenie światowej. Rozbudowana siatka stałych odbiorców obsługiwana przez niemal 50 osobowy zespół handlowy skupiony zarówno w centrali spółki w Bielsku-Białej i jak i w 4 oddziałach zamiejscowych zlokalizowanych w Tychach, Krakowie, Wrocławiu i Straszynie (k. Gdańska) sprawia, iż spółka posiadając wiodący udział w rynku win, staje się najważniejszym dostawcą win dla wielu z Państwa.

Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą produktową TiM S.A. przedstawioną w niniejszym katalogu, gdzie prócz dobrze znanych pozycji odnajdziecie Państwo wiele nowości. Mamy nadzieję, iż zechcecie Państwo towarzyszyć nam w dalszej wędrówce po kolejnych wydarzeniach i nowościach, jakich będzie bez liku zarówno w tym jak i kolejnym 2009 roku.

Wina wyprodukowane przez wytwórnię Tim znajdujące się w naszej kolekcji:

Wszelkie informacje na tej stronie zaczerpnięte zostały bądź ze strony firmowej wytwórni bądź z innych źródeł. Redakcja winka.net nie gwarantuje aktualności tych danych i nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku posługiwania się tymi informacjami. Logo graficzne firmy jest własnością wytwórni i jest objęte prawem autorskim.
Wszelkie pytania oraz propozycje zmian proszę kierować na adres mailowy redakcji winka.net.

 

Ostatnie komentarze:

Piję ku***wa 1-6 dziennie, kopie jak spirytus.

do Fajrant Wiśniowy I, dn. , przez Rysiek

Za dzieciaka ze znajomym kupiliśmy dwa. Pech chciał, że starczyło jeszcze na trzecie. Pełna kultura, jedzonko, filmik... to było chyba jakoś ponad dwadzieścia lat temu. Do dzisiaj tak nie rzygałem jak wtedy.

do Węgrzyn Staropolski Wiśnia, dn. , przez CrashBandicot

Bardzo dobry kompocik po sytym obiadku. Trochę kopie w czerep, ale łagodnie. Nie powala z nóg. DA SIĘ LUBIĆ...

do Beczka Gorzka Mocna, dn. , przez Wiesio

Po wypiciu szklanicy tego "trunku" pewien chłopo robotnik wygłosił opinię. Jak Śnieżnica nie obudzi umarlaka, to już go nic nie obudzi.

do Śnieżnica, dn. , przez Piotr

Propsy dla Wuwunia za reklamę :mrgreen:

do Strong Apple Wine I, dn. , przez emil

Nowe artykuły:

Jak znaleźć dobre wino musujące?

Wina musujące to zdecydowanie wyjątkowy i specyficzny rodzaj wina. Głównie dlatego, że są dodatkowo wzbogacone dwutlenki...

Jak przechowywać wino?

Kupując wino z zamiarem odłożenia go na kilka tygodni, miesięcy czy lat powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne...

6 powodów, dla których warto pić wino słodkie

Dobre wina słodkie są często wybierane ze względu na smak oraz aromat, który przypada do gustu prawie każdemu. Dlaczego ...

Kuskus, czyli smaczna i zdrowa kasza, której nie trzeba gotować!

Wśród różnego rodzaju kasz kuskus zajmuje szczególne miejsce, jest to bowiem kasza dość nietypowa, ponieważ stanowi swoj...

Prezent na dzień Ojca - co podarować tacie?

Dzień Ojca to okazja, na którą warto przyszykować coś wyjątkowego. A Ty jaki prezent planujesz sprawić swojemu tacie? Je...

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2020 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18