Wina owocowe w Winka.net

" Jabolu, jabolu ja Cię piję na polu, twa siara mnie jara, przyśpiewa nam gitara "

Szukaj:

 

Tim - Wytwórnia win owocowych

Tim

Spółka Akcyjna

  • ul. Regera 111
  • 43-382 Bielsko Biała
  • Polska

Strona www

gł. 0

Dostępność win

gł. 0

Walory estetetyczne win (butelka, etykieta)

gł. 0

Ceny win

gł. 0

Rozpoznawalność marki

gł. 0

Wino to wielka pasja. To filozofia życia i sposób na życie. To coś, co sprawiło, że w 1990 roku, w trudnych dla rynku wina czasach, rozpoczęła działalność firma TiM, która za nadrzędny cel postawiła sobie popularyzację kultury jego picia w kraju, gdzie zamiast niego na stołach gościły inne trunki. Pełna zapału i nadziei na dobre wkroczyła w świat wina w Polsce, stając się już na początku bardzo dobrze przygotowanym partnerem dla osób ceniących wino. Rynek ewoluował, a wraz z nim firma, która przez wszystkie lata swej działalności podążając za obowiązującymi trendami, rozszerzała swój asortyment, dostosowując go do zmieniających się potrzeb i gustów polskiego konsumenta.

W 2008 roku TiM S.A. rozpoczęła wiek, jaki z dumą nazwać może pełnoletniością! Powróciły w pamięci nie tylko początki jej istnienia, ale i niedawne lata, które zapisały na kartach historii istotne wydarzenia. Takie, co napawają dumą i mobilizują do dalszej pracy, a wśród nich certyfikacja systemu jakości ISO 9001:2000 w 2003 roku zakończona wynikiem wzorowym nadanym przez BVQI w oparciu o akredytację brytyjską UKAS, przedłużona na kolejne lata w roku 2007; docenienie jakości pracy TiM S.A. przez kapitułę Pulsu Biznesu po raz pierwszy w roku 2003 i przyznając nieprzerwanie szlachetne wyróżnienie Gazel Biznesu aż do roku 2008; czy wreszcie wstąpienie spółki do grupy Ambra, a co za tym idzie rozpoczęcie działalności jako integralna część wiodącej w Europie niemieckiej grupy Schloss Wachenheim w 2005 roku. Dziś z całą świadomością można stwierdzić, że wszystko to ... z miłości do wina.

Konsekwencja, zapał, ciężka praca i wiara że ową miłością uda się zarazić polskiego konsumenta sprawiły, że spółka osiągnęła ugruntowaną pozycję lidera na rynku, co poświadczają m.in. kolejne analizy niezależnej firmy Nielsen wskazujące "medalowe" pozycje w rankingu sprzedaży ilościowej i wartościowej wśród dystrybutorów wina gronowego w Polsce.

Kolejne dowody na trafność podejmowanych wyborów dostarczają liczne nagrody i wyróżnienia dla "naszych" produktów zdobywane w kolejnych konkursach winiarskich. I tak w XVII ogólnopolskim konkursie Krajowej Rady Winiarstwa i Miodosytnictwa (Bielsko-Biała 2008), w którym honor bycia gospodarzem przypadł w udziale TiM S.A. spośród 17 zgłoszonych produktów z oferty spółki aż 11 zostało nagrodzonych - 8 medalem złotym i 4 wyróżnieniem. W poprzednim konkursie - Dobroń 2007 - 13 win z oferty nagrodzono medalami. Uhonorowane produkty zostały szczegółowo odznaczone na stronach katalogu.

Aktualna oferta TiM S.A. zawiera ponad 300 indeksów win pochodzących z własnego importu, z 20 krajów świata, w grupie których znajduje się wiele pozycji win uhonorowanych medalami na arenie światowej. Rozbudowana siatka stałych odbiorców obsługiwana przez niemal 50 osobowy zespół handlowy skupiony zarówno w centrali spółki w Bielsku-Białej i jak i w 4 oddziałach zamiejscowych zlokalizowanych w Tychach, Krakowie, Wrocławiu i Straszynie (k. Gdańska) sprawia, iż spółka posiadając wiodący udział w rynku win, staje się najważniejszym dostawcą win dla wielu z Państwa.

Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą produktową TiM S.A. przedstawioną w niniejszym katalogu, gdzie prócz dobrze znanych pozycji odnajdziecie Państwo wiele nowości. Mamy nadzieję, iż zechcecie Państwo towarzyszyć nam w dalszej wędrówce po kolejnych wydarzeniach i nowościach, jakich będzie bez liku zarówno w tym jak i kolejnym 2009 roku.

Wina wyprodukowane przez wytwórnię Tim znajdujące się w naszej kolekcji:

Wszelkie informacje na tej stronie zaczerpnięte zostały bądź ze strony firmowej wytwórni bądź z innych źródeł. Redakcja winka.net nie gwarantuje aktualności tych danych i nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku posługiwania się tymi informacjami. Logo graficzne firmy jest własnością wytwórni i jest objęte prawem autorskim.
Wszelkie pytania oraz propozycje zmian proszę kierować na adres mailowy redakcji winka.net.

 

Ostatnie komentarze:

Super winko Calabrese, Lacrima mojej młodości. Super, ten smak to bukiet rozkoszy dla duszy. Pozdrawiam :razz:

do Calabrese I, dn. , przez Irena

Wspaniały trunek, rozpływa się w gardle i dobrze wchodzi do głowy :cool:

do Generał, dn. , przez Damian Petrov

Dojrzały owocowy bukiet. Wiśnie hodowane pod słonecznym niebem w Nagasaki, nie mdłe, świetnie pasuje do koziego sera. Kwintesencja smaku. Cud polskiego gorzelnictwa!

do Balon Wiśniowy, dn. , przez Kwaśniewski

Podniebienie me piło bardzo różne napoje z podobnej kategorii, ale smak nie do opisania - idealnie podawać schłodzone w sloneczny dzień w jednym z urokliwych sandomierskich plaż nad Wisłą - najlepiej w ilości nie mniejszej niż 3 na osobę.

do Gruszka Sandomierska, dn. , przez Koneser Niskolotnych Trunkow

Ponoć całego nikt żywy nie dopił.

do Gull Wiśniowy I, dn. , przez Wariat bez budzika

Nowe artykuły:

Pyszny obiad i doskonałe wino, czyli sposób na udaną imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi

Spotkania z przyjaciółmi czy imprezy organizowane we własnym zakresie są stałą, powszechnie spotykaną praktyką. Uwielbia...

Uwielbiasz włoskie wina? Teraz dostępne są też w wersji bezalkoholowej i wegańskiej!

Jeśli kochasz włoską kuchnię i włoskie wina, na pewno często masz ochotę sięgać po produkty prosto z Italii. Nie zawsze...

Jak profesjonalnie otworzyć i podać wino w domu?

Nalewanie wina podczas domowych spotkań jest zadaniem osoby pełniącej rolę gospodarza. Jeśli więc chcemy nadać odpowiedn...

Jakie czerwone wino jest najzdrowsze?

Czerwone wino to nie tylko smaczny trunek, który doskonale urozmaica wiele posiłków, ale przede wszystkim słynie z prozd...

Co to jest i jak działa wszywka alkoholowa?

Na temat wszywki alkoholowej (to właśnie tę nazwę często stosuje się na wszycie esperalu) narosło wiele mitów, przez co ...

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18