Wina owocowe w Winka.net

" Picie ciepłej wódki to alkoholizm "

Szukaj:

 


Wino "Wisienka"

Oceń wino:

Wisienka

Wisienka

Dostępne

Ach ta wisienka... Chyba najpopularniejszy smak, przynajmniej na Mazowszu. Gdy moja dusza opuściła ziemski paduł (czyt. ulice Batorego) od razu udała się w stronę raju (nazwa sklepu spożywczego). Tam niebiańskie anioły (sprzedawczynie) obdarowały mnie (oczywiście nie za darmo) niebiański trunkiem; wisienką.

Po czym musiałem znowu zejść na ziemie, ale prezent został... więc niezwłocznie przeszedłem do degustacji. Butelka przezroczysta, standardowa, pokryta foliom, która jebanie sie lepiła, korek plastikowy. No, ale najważniejsze jest wino... Smak dobry, wyraźnie czuć wisienkę. Czuć także trochę landrynkami, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Zapach i cena też w porządku. Jedynie ta lepiąca się nalepka i korek... ale da się przeżyć. Ogólnie dobre wino i nie występują po nim jakieś uboczne efekty. Można śmiało kupować.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Podziel się:

Dane wina:

Ranking wina:

2

Ocena: 4 / 10

Ilość ocen: 5

Komentarze (1):

Wisienka

autor komentarza: Tsjunder

data dodania:

Dobre winko i mocno kopie, polecam :grin:

Dodaj komentarz:

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18