Wina owocowe w Winka.net

" Wina, wina dajcie, a jak nie, to spierdalajcie ! "

Szukaj:

 


Wino "Skawa"

Oceń wino:

Skawa

Skawa

Dostępne

Na chwilę obecną recenzji brak.

Jeżeli miałeś okazję skosztować tego wina i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami z pozostałymi sympatykami taniego wina to napisz proszę mi na maila kilka zdań o tym winie, a ja postaram się uzupełnić braki.
Pamiętaj, że tekst ma przedstawiać jakąś wartość nie tylko dla Ciebie dlatego postaraj się być obiektywny.

Oceń wino w skali od 1 do 10 i pozostaw komentarz.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Podziel się:

Dane wina:

  • Kolor wina: Białe
  • Smak wina: Brak danych
  • Pojemność wina: 750 ml
  • Moc wina: od 12 do 14 %
  • Typ wina: Słodkie
  • Rodzaj opakowania: Butelka

Ranking wina:

2

Ocena: 4 / 10

Ilość ocen: 3

Komentarze (1):

Skawa

autor komentarza: cham_z_lasu

, miasto: Kraków

data dodania:

Jezus, Maria i wszyscy Święci. Piłem to jakieś 23 lata temu w Zwardoniu. Do dziś pamiętam ten smak i kaca. Byliśmy na obozie i mieszkaliśmy w schronisku. To były czasy gdy alkohol sprzedawano od 13, ale miła pani w spożywczym podawała nam wina od zaplecza, jak zapukaliśmy w drzwi.
Skawe tknąłem w pierwszy dzień pobytu i nie ruszyłem jej dopóki były pieniądze na coś innego. W tamtych czasach do Polski hektolitry kapslowanej wody przywozili Ruscy i takie "wycieczki" nocowały u miejscowych na kwaterach. Woleliśmy pic Stoliczną niewiadomego pochodzenia niż Skawę. Ale jak się w trzecim tygodniu skończyły pieniądze, to się przeprosiliśmy z tym napojem. Ale patent był taki, żeby go w kubku podgrzać grzałką (tez ruska, turystyczna) i dosłodzić do smaku.
Skawa dawała takiego wkręta, że kumpel głową rozbijał plastikowe dolnopółki i po parapetach chodziliśmy w nocy na najwyższym piętrze. Po tym napoju usnąłem w stogu siana i o mało co, a by Policję wzywali, bo mnie nikt nie mógł znaleźć.
Do końca moich dni ja zapamiętam. Za smak daje -1/10, za doznania po spożyciu 20/10.

Dodaj komentarz:

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18