Wina, winoWinaWina owocoweWina, winoWina, wino

" Cukier krzepi - Wódka lepiej! "

Szukaj:

 


Sangria

Oceń wino:

Sangria

Sangria

Dostępne

Etykieta wraz z opisem pochodzą ze strony: http://www.taniewinka.prv.pl.

Wino przywiezione nie wiadomo skąd przez Agatę. Etykieta robi pozytywne wrażenie - są na niej winogrona, co daje nadzieję, że to właśnie z nich jest to wino, chociaż cena mówi nam zupełnie coś innego - 3zł. Zapach jest bardzo ładny, zupełnie jakby to było coś lepszego niż tani sikacz. W smaku po prostu super. Jest naprawdę winogronowe, słodkie, troszkę kwaśne, takie jak trzeba. Ja piłem je parę tygodni po otwarciu, podobno świeże było jeszcze lepsze. Gdyby było u nas dostępne, bez wątpienie byłoby najczęściej spijanym winiaczem w Zielonej.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Dodaj do zakładek:

Tagi wina:

Dane wina:

  • Id wina: 733
  • Nazwa wina: Sangria
  • Wytwórnia: Winekta ¤
  • Data publikacji:
  • Recenzent: Michu
  • Rodzaj: Jabol

Ranking wina:

2.2

Ocena: 4.3 / 10

Ilość ocen: 9

Gdzie kupić wino Sangria ?

Wskaż na mapie gdzie widziałeś wino Sangria, pomóż znaleźć je innym:

  • mazowieckie30% (3 os.)
  • małopolskie30% (3 os.)
  • pomorskie20% (2 os.)
  • zachodniopomorskie10% (1 os.)
  • śląskie10% (1 os.)

Za ile kupić ?

Już wkrótce...

Komentarze (1):

Sangria

autor komentarza:

, miasto: Bradford UK

data dodania:

Ja kupiłam Sangrię w Lidlu, w Anglii. Niestety kupiłam tylko jedną butelkę i więcej już nie spotkałam jej w tym sklepie, a szkoda bo winko rewelacja :twisted:

Dodaj komentarz:

 

Ostatnie komentarze:

Dostałam buteleczkę ostatnio, zapamiętam nazwę bo pyszne było :grin:

do La Torina Bianco, dn. , przez agulka

Bardzo dobre wino, mój stary je pije i ja.

do Żołądkowy Gorzki Mocny, dn. , przez Rurku2008

Pilem na Mazurach. Polecam bo jest pyszne!

do Jeżynówka, dn. , przez Karmią

Najlepszy na walentynki :mrgreen:

do Mały Biały Miś, dn. , przez mala

Wino - żywa legenda... sztandarowy produkt sieci sklepów Biedronka.

do Amarena, dn. , przez maniekboy

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net - wina owocowe, wino tanie (c) 2001 - 2011 r.| Partnerzy | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18