Wina owocowe w Winka.net

" Popieraj swój Polmos "

Szukaj:

 


Wino "Gold"

Oceń wino:

Gold

Gold

Dostępne

Cóż, owy trunek jest nową odsłoną starego Golda (jak smakował stary, nie wiem). W każdym razie gdy zobaczyłem go pierwszy raz, myślałem, że to jakieś droższe wino; bardzo elegancka etykieta, ładna butelka z wypukłym dnem (dokładnie takiej samej używają w droższych winach z Bułgarii i Mołdawii). Wprawdzie korek był plastikowy, ale zakryty eleganckim sreberkiem (tak naprawdę to nie jest sreberko, ale nie znam słowa by to określić, wiecie takie coś jest też na drogich winach).

Lecz nie wolno oceniać książki po okładce i jak się później dowiedziałem słusznie. Zapach raczej miły, lecz najważniejszy jest smak i moc. Co do mocy to niewielka, zaledwie 10%, a smak to katastrofa. Wprawdzie nie oczekiwałem rewelacji po winie za 4,30 zł, ale piłem o wiele lepsze za 3 zł.

Może nie był aż taki zły, ale mi nie przypadł do gustu. Jak komuś smakuje to może zrobić z tego wina prezent; dobrze wygląda i niewiele kosztuje.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Podziel się:

Tagi wina:

Dane wina:

Ranking wina:

2.3

Ocena: 4.6 / 10

Ilość ocen: 35

Gdzie kupić wino Gold ?

Wskaż na mapie gdzie widziałeś wino Gold, pomóż znaleźć je innym:

  • łódzkie27.3% (3 os.)
  • śląskie27.3% (3 os.)
  • małopolskie18.2% (2 os.)
  • świętokrzyskie9.1% (1 os.)
  • lubelskie9.1% (1 os.)
  • dolnośląskie9.1% (1 os.)

Za ile kupić ?

Już wkrótce...

Komentarze (1):

Gold

autor komentarza: dzioobas

, miasto: Zawiercie

data dodania:

Swojego czasu winko Gold w wersji Tropic i Cherry były dostępne w sieci Carrefor (ze 3-4 lata temu). Przyznam szczerze, że bardzo mi zależy żeby je odnaleźć z powrotem - sprawa sentymentalna bardzo ważna!!! Jeśli ktoś ma namiar, błagam o kontakt.

Dodaj komentarz:

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18