Wina owocowe w Winka.net

" Bendem pić Żywiec, aż się Okocim "

Szukaj:

 


Wino "Cytrynowy"

Oceń wino:

Cytrynowy

Cytrynowy

Dostępne

Jeden kolega mi kiedyś powiedział, że jeśli nie piłem jeszcze nalewki cytrynowej z Ostrowina to mam szybko naprawić ten błąd. Uczyniłem to. I to dopiero był błąd! Ale szczegóły... Nalewka lana w tradycyjne moździerze, woltaż 11%... Smak był taki, że bez mieszania z Colą bym nie wypił... Jako mieszanina było już całkiem smaczne. Kosztowała mnie ta nalewka prawie 5 zł i zdecydowanie już jej więcej nie zakupię.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Podziel się:

Dane wina:

Ranking wina:

3.4

Ocena: 6.8 / 10

Ilość ocen: 6

Komentarze (2):

Cytrynowy

autor komentarza: wałbrzyszanin

data dodania:

W naszym regionie jest to bardzo dobry produkt. Polecam na sobotni wypad z dziewczyną, którą nie wątpliwie urzeknie ten wysublimowany smak i aromat :)
Pozdrowienia z Wałbrzycha.
Cytrynowy

autor komentarza: rybitwa

data dodania:

Piliśmy owocowe nalewki z Ostrowina przez całe liceum (wtedy nie produkowali jeszcze Lipy z Miodem) i Cytrynowa była naszą ulubioną! Drugie miejsce dla Malinowej.

Dodaj komentarz:

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18