Wina owocowe w Winka.net

" Wina, wina dajcie, a jak nie, to spierdalajcie ! "

Szukaj:

 


Wino "Angello Białe"

Oceń wino:

Angello Białe

Angello Białe

Dostępne

Winko zakupione w Kauflandzie na Legnickiej we Wrocławiu jak większość opisanych przeze mnie naleweczek. Smak, zapach, walory estetyczne nie pozostawiają żadnych niemiłych wspomnień, polecam szczególnie miłośnikom wieczorowych wojaży po osiedlowych ławkach i parkach, dodatkową zaletą trunku jest ładna butelka opatulona jeszcze ładniejszą etykietą nadająca całości wrażenia wina średniej klasy ogólnopolskiej, przypominam koszt flaszki to ok. 3,99/flaszkę.

Powiadom administrację o zauważonym błędzie na stronie lub uzupełnij brakujące dane o winie.

Poleć te wino swoim znajomym lub powiadom ich o nim.

Adres wina:

    Podziel się:

Dane wina:

Ranking wina:

2.8

Ocena: 5.6 / 10

Ilość ocen: 25

Komentarze (2):

Angello Białe

autor komentarza: JACEK

data dodania:

Wożę te wina po sklepach w Czechowicach, idą jak woda.
Angello Białe

autor komentarza: Mister Dżi

data dodania:

Moje pierwsze wino :] kiedyś wydawało się pyszne, teraz, po wypróbowaniu setek innych gatunków, stwierdzam że smakuje jak gazowane, ciepłe szczochy. Bełtałem po nim prawie zawsze. No i jeszcze ta plastikowa butelka - wg mnie zbrodnia ! Wszystkie wina w plastiku, no może oprócz Lapina Sądeckiego to syf. Oceniam najwyżej na 4.

Dodaj komentarz:

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Winka.net (c) 2001 - 2022 r. Redakcja | Reklama | Nowe wina na winka.net | Mapa strony

Strona www.winka.net ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy NIE jest sponsorowana przez żadnego z producentów, dystrybutorów lub hurtowników wyrobów alkoholowych, NIE ma na celu promowania żadnej z marek alkoholi, jak rownież NIE namawia w jakikolwiek sposób do spożywania napojów alkoholowych. Strona www.winka.net ostrzega, że spożywanie napojów alkoholowych jest szkodliwe dla zdrowia. Strona www.winka.net ostrzega, że zabrania się spożywania alkoholu osobom do lat 18